KONST / Litografier / Färglitografi 12678013
nr 1267 8013
Peter Freudenthal
(f. 1938), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad 1984. Löst blad. Motivet: 24x22 cm
Peter Freudenthal, född 1938 i Norrköping, svensk grafiker.
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 5 augusti 2019
kl 19:33:04
100 kr
200 kr
Peter Freudenthal
Läs mer om Peter Freudenthal